Liga Mistrzów: Komentarze po meczu Borussia-Real…

www.facebook.com/BVB

Hitowe starcie Borussii Dortmund z Realem Madryt zakończyło się wynikiem 2:2. Komentarzu wczorajszych wydarzeń na Signal Iduna Park dopuścili się główni aktorzy wtorkowego spektaklu. 

Pierre-Emerick Aubameyang: Myślę, że zagraliśmy dobre spotkanie. Jesteśmy szczęśliwi z tego wyniku, bo przeciwko Realowi nie gra się łatwo.

Andre Schurrle: Real ma wielką jakość i grał naprawdę dobrze. Graliśmy z zespołem klasowym, dlatego sądzę, że możemy być zadowoleni z końcowego wyniku. Nasz zespół udowodnił pokazał, że potrafi grać z walczyć z klasowym rywalem. 

Zinedine Zidane: Uważam, że stan 2:2 nie jest sprawiedliwym wynikiem, ale widać tak musiało być. To już trzeci raz z rzędu kiedy tracimy bramkę w końcówce. Myślimy jednak pozytywnie i wierzymy, że znowu zaczniemy seryjnie wygrywać.

James Rodriguez: Szkoda, że nie udało nam się wygrać, ale przyszło nam dzisiaj rywalizować na trudnym terenie. Przeciwnicy grali bardzo dobrze,  jednak udało nam się pozostawić po sobie dobre wrażenie. Nikt nie chce robić czegoś źle, każdy zawsze stara pokazać się z jak najlepszej strony. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi