Konkretnie o futbolu

SilesianSport

Piłka nożna to wielkie emocje, którym towarzyszą liczne niespodzianki. Jednak im większą ma się wiedzę na temat drużyn biorących udział w danym meczu, tym zaskoczenie może być mniejsze. Zwłaszcza, jeżeli typuje się wynik spotkania, warto wiedzieć wszystko na temat biorących w nim zespołów. A jeśli jest się po prostu biernym obserwatorem, wówczas taka wiedza pozwoli na lepsze wczucie się w klimat meczu.

Strona, na jakiej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, to nowy serwis przedmeczem.info. Jest to portal tworzony przez fanów dla fanów. Nie ma tu lania wody, ale konkretne  informacje: wypowiedzi trenerów i zawodników przed meczem, informacje o kontuzjach, nowych kontraktach, a także statystyki i inne wiadomości, które pozwalają wyrobić sobie opinię na temat potencjalnego wyniku spotkania.

Dzięki zapowiedziom nigdy nie przegapisz terminu spotkań żadnych drużyn klubowych i narodowych. Serwis podaje informacje dotyczące zarówno reprezentacji, jak i Ekstraklasy, a także najważniejszych lig europejskich – Serie A, Premier League, Primera Division, Bundesligi oraz Ligue 1. Wszystko zebrane w jednym miejscu i z wygodnym systemem nawigacji. Aby znaleźć to, czego szukasz, nie musisz przekopywać się przez liczne witryny!

Dodatkową funkcją jest znajdująca się w serwisie platforma do typowania. Dzięki niej możesz sprawdzić, jak przebieg meczu prognozują inni użytkownicy oraz pokusić się o samodzielne wytypowanie wyniku, a także, czy obie drużyny strzelą gola,  czy będzie więcej niż 1,5 bramki, czy będzie więcej niż 2,5 bramki, czy pierwsza drużyna strzeli gola, czy druga drużyna strzeli gola, czy będzie więcej niż 10,5 rzutów rożnych, czy będzie więcej niż 4,5 żółtych kartek?

Zamieszczone w serwisie przedmeczowe wypowiedzi zawodników i trenerów, pozwalają zorientować się, w jakim stylu grać będzie drużyna – czy ofensywnie, czy defensywnie i jak bardzo jest zdeterminowana, by wygrać mecz. Ponadto, znajdziesz wszystkie istotne informacje dotyczące absencji, kontuzji oraz atmosfery panującej w drużynie. Serwis przedmeczem.info pozwoli Ci solidnie przygotować się do każdego ważnego spotkania, co przyda się zwłaszcza wówczas, gdy grasz w zakładach sportowych. Wiadomości te pozwolą na zwiększenie szans na prawidłowe wytypowanie wyniku. Dzięki wyświetlaniu najnowszych doniesień ze świata futbolu na wyeksponowanym miejscu, masz pewność, że nie przegapisz żadnych istotnych informacji.

Warto również wspomnieć o wizytówkach klubów. Są to wyczerpujące informacje na temat każdego zespołu. Znaleźć w nich można między innymi najważniejsze z punktu widzenia gry statystyki drużyny z pięciu ostatnich meczów (procentowe posiadanie piłki, rzuty rożne, celne strzały na bramkę, itp.), a także zapoznać się z aktualną kadrą. W Wizytówce klubu zebrane zostały też wszystkie pojawiające się na przedmeczem.info wiadomości na jego temat. Prezentowane są w kolejności chronologicznej, tak byś nie przegapił żadnej z nich.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.