Klasyfikacja strzelców T-Mobile Ekstraklasy

Klasyfikacja strzelców:

14 bramek:

Mateusz Piątkowski (Jagiellonia Białystok)
Flavio Paixao (Śląsk Wrocław)

13 bramek:

Paweł Brożek (Wisła Kraków)

12 bramek:

Kamil Wilczek (Piast Gliwice)

10 bramek:

Orlando Sa (Legia Warszawa)
Marcin Robak (Pogoń Szczecin)
Grzegorz Kuświk  (Ruch Chorzów)

9 bramek:

Fedor Cernych (Górnik Łęczna)

8 bramek:

Mateusz Zachara (Górnik Zabrze)
Antonio Colak (Lechia Gdańsk)
Damian Chmiel (Podbeskidzie B-B)
Semir Stilić (Wisła Kraków)

7 bramek:

Deniss Rakels (Cracovia)
Kasper Hamalainen (Lech Poznań)
Robert Pich (Śląsk Wrocław)

6 bramek:

Marcin Budziński (Cracovia)
Maciej Gajos (Jagiellonia Białystok)
Patryk Tuszyński (Jagiellonia Białystok)
Sebastian Mila (Śląsk Wrocław / Lechia Gdańsk)
Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk)
Bartosz Szeliga (Piast Gliwice)
Maciej Iwański (Podbeskidzie B-B.)
Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin)

5 bramek:

Miroslav Covilo (Cracovia)
Bartosz Ślusarski (GKS Bełchatów)
Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna)
Olivier Kapo (Korona Kielce)
Jacek Kiełb (Korona Kielce)
Ondrej Duda (Legia Warszawa)
Miroslav Radović (Legia Warszawa)
Takuma Murayama (Pogoń Szczecin)
Filip Starzyński (Ruch Chorzów)

4 bramki:

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów)
Rafał Kosznik (Górnik Zabrze)
Łukasz Madej (Górnik Zabrze)
Mariusz Magiera (Górnik Zabrze)
Darko Jevtić (Lech Poznań)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Stojan Vranjes (Lechia Gdańsk)
Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa)
Michał Żyro (Legia Warszawa)
Gerard Badia (Piast Gliwice)
Ruben Jurado (Piast Gliwice)
Robert Demjan (Podbeskidzie B-B)
Maciej Korzym (Podbeskidzie B-B)
Marek Sokołowski (Podbeskidzie B-B)
Adam Frączczak (Pogoń Szczecin)
Marco Paixao (Śląsk Wrocław)
Łukasz Burliga (Wisła Kraków)

3 bramki:

Miroslav Bozok (Górnik Łęczna)
Patrik Mraz (Górnik Łęczna)
Tomasz Nowak (Górnik Łęczna)
Robert Gergel (Górnik Zabrze)
Robert Jeż (Górnik Zabrze)
Nika Dzalamidze (Jagiellonia Białystok)
Luis Carlos (Zawisza Bydgoszcz / Korona Kielce)
Radek Dejmek (Korona Kielce)
Przemysław Trytko (Korona Kielce)
Barry Douglas (Lech Poznań)
Tomasz Kędziora (Lech Poznań)
Zaur Sadajew (Lech Poznań)
Vojo Ubiparip (Lech Poznań)
Łukasz Teodorczyk (Lech Poznań)
Kevin Friesenbichler (Lechia Gdańsk)
Maciej Makuszewski (Lechia Gdańsk)
Dossa Junior (Legia Warszawa)
Jakub Kosecki (Legia Warszawa)
Michał Kucharczyk (Legia Warszawa)
Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa)
Bartosz Śpiączka (Podbeskidzie B-B)
Jakub Kowalski (Ruch Chorzów)
Rafał Boguski (Wisła Kraków)
Alvarinho (Zawisza Bydgoszcz)
Kamil Drygas (Zawisza Bydgoszcz)

2 bramki:

Adrian Basta (GKS Bełchatów)
Paweł Komołow (GKS Bełchatów)
Michał Mak (GKS Bełchatów)
Adam Mójta (GKS Bełchatów)
Shpetim Hasani (Górnik Łęczna)
Łukasz Mierzejewski (Górnik Łęczna)
Wojciech Łuczak (Górnik Zabrze)
Michał Pazdan (Jagiellonia Białystok)
Kamil Sylwestrzak (Korona Kielce)
Dariusz Formella (Lech Poznań)
Marcin Kamiński (Lech Poznań)
Dawid Kownacki (Lech Poznań)
Gergo Lovrencsics (Lech Poznań)
Piotr Grzelczak (Lechia Gdańsk)
Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa)
Adam Ryczkowski (Legia Warszawa)
Marek Saganowski (Legia Warszawa)
Tomasz Podgórski (Piast Gliwice)
Pavol Stano (Podbeskidzie B-B)
Maciej Dąbrowski (Pogoń Szczecin)
Michał Efir (Ruch Chorzów)
Eduards Visnakovs (Ruch Chorzów)
Mateusz Machaj (Śląsk Wrocław)
Krzysztof Ostrowski (Śląsk Wrocław)
Łukasz Garguła (Wisła Kraków)
Maciej Sadlok (Wisła Kraków)
Josip Barisić (Zawisza Bydgoszcz)
Jorge Kadu (Zawisza Bydgoszcz)
Michał Masłowski (Zawisza Bydgoszcz)
Andre Micael (Zawisza Bydgoszcz)
Wagner (Zawisza Bydgoszcz)

1 bramka:

Boubacar Dialiba (Cracovia)
Bartosz Kapustka (Cracovia)
Dawid Nowak (Cracovia)
Deleu (Cracovia)
Erik Jendrisek (Cracovia)
Adam Marciniak (Cracovia)
Mateusz Żytko (Cracovia)
Mateusz Mak (GKS Bełchatów)
Kamil Poźniak (GKS Bełchatów)
Andreja Prokić (GKS Bełchatów)
Lukas Bielak (Górnik Łęczna)
Sebastian Szałachowski (Górnik Łęczna)
Błażej Augustyn (Górnik Zabrze)
Adam Danch (Górnik Zabrze)
Bartosz Iwan (Górnik Zabrze)
Szymon Skrzypczak (Górnik Zabrze)
Oleksandr Szeweluchin (Górnik Zabrze)
Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok)
Karol Mackiewicz (Jagiellonia Białystok)
Jan Pawłowski (Jagiellonia Białystok)
Dani Quintana (Jagiellonia Białystok)
Taras Romanchuk (Jagiellonia Białystok)
Łukasz Tymiński (Jagiellonia Białystok)
Paweł Golański (Korona Kielce)
Vlastimir Jovanović (Korona Kielce)
Leandro (Korona Kielce)
Piotr Malajrczyk (Korona Kielce)
Kyrylo Petrov (Korona Kielce)
Rafael Porcellis (Korona Kielce)
Paulus Arajuuri (Lech Poznań)
Muhamed Keita (Lech Poznań)
Hubert Wołąkiewicz (Lech Poznań)
Inaki Astiz (Legia Warszawa)
Tomasz Brzyski (Legia Warszawa)
Helio Pinto (Legia Warszawa)
Hebert (Piast Gliwice)
Jan Polak (Piast Gliwice)
Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice)
Krzysztof Chrapek (Podbeskidzie B-B)
Tomasz Górkiewicz (Podbeskidzie B-B)
Bartłomiej Konieczny (Podbeskidzie B-B)
Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie B-B)
Piotr Malinowski (Podbeskidzie B-B)
Sylwester Patejuk (Podbeskidzie B-B)
Anton Sloboda (Podbeskidzie B-B)
Wojciech Golla (Pogoń Szczecin)
Hernani (Pogoń Szczecin)
Mateusz Matras (Pogoń Szczecin)
Rafał Murawski (Pogoń Szczecin)
Maksymilian Rogalski (Pogoń Szczecin)
Bartłomiej Babiarz (Ruch Chorzów)
Daniel Dziwniel (Ruch Chorzów)
Roland Gigolaev (Ruch Chorzów)
Martin Konczkowski (Ruch Chorzów)
Piotr Stawarczyk (Ruch Chorzów)
Łukasz Surma (Ruch Chorzów)
Lukas Droppa (Śląsk Wrocław)
Piotr Celeban (Śląsk Wrocław)
Peter Grajciar (Śląsk Wrocław)
Paweł Zieliński (Śląsk Wrocław)
Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków)
Wilde-Donald Guerrier (Wisła Kraków)
Maciej Jankowski (Wisła Kraków)
Emmanuel Sarki (Wisła Kraków)
Mariusz Stępiński (Wisła Kraków)
Mica (Zawisza Bydgoszcz)
Piotr Petasz (Zawisza Bydgoszcz)
Cornel Predescu (Zawisza Bydgoszcz)
Bernardo Vasconcelos (Zawisza Bydgoszcz)
Jakub Wójcicki (Zawisza Bydgoszcz)

 22 total views,  2 views today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *