Kibic najedzony = kibic zadowolony

Jeśli właśnie tu zaglądasz, oznacza to, że jesteś prawdziwym fanem footballu. Piłka nożna to sport, który nie ma przed tobą tajemnic. Powiedzenie, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie traktujesz jak żart. Wiesz czym jest spalony, corner, znasz składy drużyn z całego świata, masz wśród piłkarzy swoich ulubieńców. Każda sytuacja podbramkowa sprawia, że w ferworze emocji podrywasz się z sofy. Tak znamy to i znamy ciebie. Jako prawdziwy kibic z majestatem zasiadasz przed telewizorem czekając na pierwszy gwizdek. Z każdą minutą gry coraz bardziej się denerwujesz. Nerwowo popijasz trunek znany każdemu kibicowi i sięgasz po kolejną paczkę chipsów. Stop! Jako kibic z krwi i kości potrzebujesz energetycznego, ciepłego posiłku. Rozkładasz w tym momencie ręce na znak niemocy, oznajmiając tym samym, że nie masz ochoty na gotowanie, a najbliższa pizzeria, do której numer telefonu akurat zgubiłeś, znajduje się 20 minut drogi od ciebie. Nic się nie martw. Pyszne.pl przychodzi ci z pomocą.

Platforma internetowa pyszne.pl to portal zrzeszający ponad 1500 restauracji znajdujących się w całym kraju. Spośród oferty lokali gastronomicznych na pewno wybierzesz coś dla siebie. Pizzerie, restauracje oferujące różne kuchnie świata oraz te, które specjalizują się w tradycyjnych daniach domowych. Serwis ten umożliwia zamówienie posiłku przez Internet. Śmiejesz się? Twoja reakcja dotyczy konieczności przerwania oglądania meczy na czas zamawiania. Pamiętaj! Kto się śmieje ten się śmieje ostatni. Dzięki portalowi pyszne.pl zamówienie w wybranej restauracji złożysz za pomocą smartfona z oprogramowaniem Android. Intuicyjne działanie serwisu sprawi, że nie ominie cię żadna sekunda meczu, a ty, nim się obejrzysz, będziesz potwierdzać chęć złożenia zamówienia. Nim zdążysz oblizać ze smakiem na myśl o jedzeniu usłyszysz dzwonek do drzwi informujący o realizacji zamówienia.
Nie wiesz którą z restauracji wybrać? Chcesz spróbować czegoś nowego? Zdaj się na pomocne opinie klientów. Na pewno będziesz zadowolony.

A tymczasem jeśli dopadł Was głód lub nie macie czasu przygotować posiłku w trakcie meczu, proponujemy, abyście skorzystali ze specjalnej zniżki 12 zł na zamówienie jedzenia online na pyszne.pl Wpisz kod BRAZYLIA podczas składania zamówienia w serwisie pyszne.pl kliknij tutaj i zaskocz swoich znajomych pysznym jedzeniem w przerwie meczu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi