Jerome Boateng dołączy do Borussii Dortmund?

Boateng

goal.com

Według raportu niemieckiego dziennika “Sportbuzzer” Borussia Dortmund planuje zakontraktowanie piłkarza Bayernu Monachium, Jerome’a Boatenga, który po sezonie opuści niemiecką drużynę.

Jeżeli dojdzie do takowej transakcji to o sile defensywny BVB w przyszłym roku stanowić będzie duet, który w przeszłości reprezentował Bawarczyków. Do Matsa Hummelsa dołączy Jerome Boateng (ta dwójka występowała ze sobą przez wiele lat).

– Jerome Boateng po sezonie opuści Bayern Monachium. SPORTBUZZER informuje, że Borussia Dortmund rozważa zakontraktowanie 32-latka! Boateng musiałby zaakceptować warunki BVB. Drużyna z Dortmundu poszukuje doświadczonego piłkarza, który stanie się liderem defensywy. Z pewnością Niemiec musiałby pójść na pewne ustępstwa dotyczące wynagrodzenia, ponieważ w Bayernie zarabia około 12 milionów euro. Będzie dostępny za darmo, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że zgodzi się na propozycje kontraktu BVB.

Wygląda na to, że Boateng nie zdecyduje się na transfer do Barcelony, ale do walki o defensora włączył się Tottenham Hotspur.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *