1 Liga

I liga: ŁKS coraz bliżej awansu, wyniki zaległych spotkań

Dzisiaj rozegrano sześć zaległych spotkań 25. kolejki Fortuna I ligi, po których ŁKS powiększył przewagę nad grupą pościgową. Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Głogowie, gdzie wszystkie trzy bramki padły w samej końcówce.

W Mielcu, gdzie spotkały się trzecia i czwarta drużyna ligi padł bezbramkowy remis. Podział punktów nikogo nie urządza i raczej oba zespoły pogrzebały już szansę na awans. Tym bardziej, że wicelider rozgrywek, ŁKS wygrał w Bytowie. W innym meczu, w którym nie obejrzeliśmy bramek było spotkanie w Niecieczy. Co ciekawe Jastrzębie nie wygrało już czwartego mecz z rzędu. Podbeskidzie po zwycięstwie nad Puszczą awansowało na piąte miejsce kosztem klubu z Niepołomic. W ostatnim dzisiejszym meczu GKS Katowice zremisował z Chojniczanką 2:2. Gospodarze, którzy przerwali swoją serię – dwóch zwycięstw z rzędu zdobyli bramki w pierwszej i w ostatniej minucie. Natomiast klub z Chojnic zanotowali czwarty kolejny mecz bez wygranej.