High League MMA: Zapowiedź imprezy, typy, gdzie oglądać

Już w najbliższą sobotę, 28 sierpnia 2021 roku, na Ergo Arenie w Gdańsku odbędzie się debiutancka gala freakowej federacji High League. Bez wątpienia będzie ona jednym z najgorętszych eventów ostatnich miesięcy, a jest to spowodowane osobistościami połączonymi z federacją, a także z tymi, które wezmą w niej udział.

High League: Zapowiedź gali

Debiutancka gala federacji High League nie będzie obfitować w dużą ilość walk jak w przypadku konkurencyjnej FAME MMA, ale bez wątpienia nazwiska, które wystąpią na tej gali przyciągną wiele młodych, jak i starszych widzów przed wyświetlacze swoich urządzeń.Main Event to jedna z najbardziej wyczekiwanych freakowych walk ostatnich miesięcy. Zmierzą się w niej dwie osoby kojarzone głównie z Teamem X, czyli Lexy Chaplin oraz Natalia „Natsu” Karczmarczyk.W Co-main Evencie zobaczymy równie ciekawą walkę, a pod względem sportowym, na pewno jedną z lepszych kobiecych walk ostatnich miesięcy w freakowym MMA. Zmierzą się w niej Aniela „Lil Masti” Bogusz, która ma doświadczenie w FAME MMA oraz FEN, a także Ewa „Kleo” Brodnicka, która ma za sobą takie sukcesy jak mistrzostwo Europy oraz świata federacji WBO w boksie. Na pewno będą to dwie walki godne uwagi, jedna z nich ze względu na osoby, druga ze względu na jakość sportową.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Gala mieszanych sportów walki to przede wszystkim emocje, które towarzyszą walkom, ale freakowe gale mają to do siebie, że często młodzież, a także starsi mogą zobaczyć koncerty swoich idoli. Na zbliżającym się evencie zobaczymy na scenie występy reprezentantów GM2L na czele z Malikiem Montaną, włodarzem federacji.

High League: Gala trochę inna niż wszystkie

Nie od dziś wiadomo, że w Polsce włodarzami freakowych federacji są znane osobistości. Tym razem nie jest inaczej. Włodarzem tej federacji jest Malik Montana, który na pewno będzie chciał żeby gale pod szyldem High League wyróżniały się na tle konkurencji i to udało mu się doprowadzić do skutku już na debiutanckiej imprezie. Montana zaproponował widzą walkę gdzie w oktagonie zawalczy trzech zawodników, każdy na każdego. Będzie to niecodzienny widok, ponieważ rzadko widuje się trzech zawodników walczących w jednym oktagonie. Takie przykłady najczęściej można oglądać podczas gal WWE, które niegdyś były hitem. W tej walce wystąpią LukasTV, Yoczook oraz Bunio.

Dziwnym faktem jest to, że na stronie federacji nie znajdziemy wzmianki o wyżej wymienionej walce ani o kilku innych, kompletnie tak jakby miały się nie odbyć. O reszcie walk, a także i o tej, wiemy z oferty oficjalnego sponsora gali jakim jest legalny bukmacher Fortuna.

High League: Gdzie oglądać?

Większość ludzi, którzy mogą zobaczyć swoich idoli w boju jest chętnych żeby ich obejrzeć, ale gdzie można to zrobić za darmo ?

Niestety federacja High League zastrzega sobie indywidualne prawo do transmitowania tego eventu i nic w tym dziwnego, ponieważ większość federacji tak robi. Oprócz oglądania jej na żywo w Ergo Arenie w Gdańsku można wykupić dostęp do ppv, które kosztuje 24.99zł. Dostęp możemy wykupić na oficjalnej stronie federacji. Gala będzie trwać od 20:00 do 0:00. Z pewnością warto będzie obejrzeć tę galę.

>> Wykup dostęp ppv High League#1

High League: Typy bukmacherskie

Typ na walkę Josef Bratan vs. Cesarz Narcyz:

  • Walkę wygra przed czasem Josef Bratan – 1.40 – Fortuna

Typ na walkę Medusa vs. Maciej Rataj:

  1. Walkę wygra Maciej Rataj – 4.73 – Fortuna

Typ na walkę trzech (LukasTV vs. Yoczook vs. Bunio):

  1. Walkę wygra LukasTV – 1.65 – Fortuna

Typy bukmacherskie na walkę wieczoru: Lexy Chaplin – Natalia „Natsu” Karczmarczyk

  1. Walka zakończy się w drugiej rundzie – 2.50 – Fortuna
  2. Walkę wygra Lexy Chaplin – 1.85 – Fortuna
  3. Liczba rozpoczętych rund: więcej niż 1.5 – 1.72 – Fortuna

Typy bukmacherskie na Co-main event: Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka

  1. Walkę wygra Ewa Brodnicka – 1.60 – Fortuna
  2. Walka zakończy się w trzeciej rundzie – 4.50 – Fortuna
  3. Ewa Brodnicka wygra przed czasem – 2.00 – Fortuna

High League: Kursy bukmacherskie

1 2
Lexy Chaplin – Natalia „Natsu” Karczmarczyk 1.85 1.85
Adrian „Medusa” Salamon – Maciej Rataj 1.15 4.73
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Jakub „Japczan” Piotrowicz 1.85 1.85
Josef Bratan – Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki 1.15 4.73
Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka 2.20 1.60
Kuba Nowaczkiewicz – Przemek „Kolar” Kolarczyk 1.15 4.73
Maciek „Big Jack” Jarema – Jakub „Carlito” Olewiński 2.40 1.50
Walka Trzech V
Łukasz „LukasTV” Wdowiak 1.65
Łukasz „Yoczook” Walaszek 2.50
Sebastian „Bunio” Szabunio 4.00

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.