Fortuna sprzyja piłkarskim kibicom

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Bukmacher Fortuna staje się miejsce nie tylko typera, ale także kibica piłkarskiego. Strona efortuna.pl oferuje zakłady, transmisje live, opinie ekspertów i statystyki. Firma głównie skupia się na piłce nożnej, która dominuje w ofercie bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Fortuna podczas gali Plebiscytu “Przeglądu Sportowego” na najlepszego sportowca 2018 roku otrzymały jedną ze statuetek. Firma została okrzyknięta mianem Mecenasa Polskiego Sportu 2018. Skąd tak prestiżowe wyróżnienie? Fortuna aktywnie wspiera polski sport. Dowód? Jest sponsorem 1. ligi piłki nożnej, Legii Warszawa czy polskiej kadry skoczków narciarskich.

Jak na bukmachera przystało głównym produktem Fortuny są zakłady sportowe. Aż 75% zawieranych kuponów dotyczy meczów piłki nożnej. W Fortunie typuje się nie tylko pierwszoligowe zmagania z czołówek portali, ale również mniej prestiżowe rozgrywki jak Serie B i C, 2. Bundesligę czy 4. ligę angielską. Codziennie w ofercie znajdują się setki spotkań piłkarskich dostępnych w zakładach przedmeczowych i live.

O piłce na stronach Fortuny dyskutują nie tylko gracze. Bukmacher współpracuje ze znanym “jutuberem” Footroll i dziennikarzami takimi jak Żelisław Żyżyński, Marcin Feddek oraz Przemysław Iwańczyk. Co tydzień wszyscy panowie spotykają się w programie “Kurs na Weekend”, gdzie rozmawiają o nadchodzących meczach.

Inną atrakcją są transmisje live. W Fortuna TV oglądać można mecze ligi hiszpańskiej, włoskiej i holenderskiej. Co więcej, w ofercie znajdują się także spotkania krajowych pucharów. Dostęp do transmisji jest darmowy – wystarczy zarejestrować konto na efortuna.pl. Nowi klienci, którzy to zrobią dodatkowo mogą odebrać bonus od Fortuny wynoszący 515 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi