Finał Speed Games x Driftingowych Mistrzostw Polski – transmisja, gdzie oglądać?

Zdj. Speed Games

Przed nami gratka dla fanów motoryzacji. W Poznaniu w dniach 23-24 września odbędzie się finałowa runda Driftingowych Mistrzostw Polski i Festiwalu motoryzacyjnego Speed Games! Nie przegap okazji, by zobaczyć, jak najlepsi kierowcy i gwiazdy przekraczają swoje granice na torze!

Wyjątkowa impreza dla miłośników sportów motorowych zaplanowana jest na najbliższy weekend. Kierowcy rywalizować będą na kultowym Torze Poznań. W zawodach wezmą udział gwiazdy show-biznesu i influencerzy m.in. Poczciwy Krzychu, Kickster, Fusialka, Medusa, Hi5, Wheel With It, Kamil Szymczak, Sasha the Owner i Hubert Gromadzki. A także pięćdziesięciu najlepszych kierowców driftingowych w Polsce. Każdy z nich powalczy o Puchar Speed Games.

Finał Speed Games x Driftingowych Mistrzostw Polski, transmisja w WP Pilot

Dla fanów, którzy nie chcą przegapić żadnej minuty, WP Pilot jako jedyny oferuje transmisję z wydarzenia. Kanał będzie dostępny po darmowym zarejestrowaniu konta.

Platforma jest kompatybilna z wieloma urządzeniami, od przeglądarek na komputerze po smartfony i telewizory z Android TV, LG webOS, a także z możliwością korzystania z Chromecast, Airplay i FireTV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x