FC Barcelona nie boi się o przyszłość Gaviego

Gavi

twitter: fcbarcelona

W biurach FC Barcelony panuje pełen spokój odnośnie przyszłości Gaviego, który swoją postawą na boisku wzbudził duże zainteresowanie. Wg. jednej z katalońskich gazet, 17-latek myśli wyłącznie o sukcesach w barwach Barcy.

Gavi to jedna z największych rewelacji obecnego sezonu. Mimo tego, że klub pokłada w zawodniku wielkie nadzieje, nikt nie mógł przypuszczać, że jego talent eksploduje tak szybko i to na takim poziomie. Szanse w dorosłej piłce dał mu Ronald Koeman, jednak wielkie brawa należą się Luisowi Enrique, który powołał go do dorosłej reprezentacji Hiszpanii i mocno na niego postawił.

Gavi ma w swoim kontrakcie klauzule wykupu w wysokości 50 milionów euro. Jednak jak podaje Sport, w klubie są absolutnie spokojni o przyszłość swojej perełki.

Zarówno piłkarz, jak i jego agent są wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzył ich klub. Obaj zamierzają zrobić co w ich mocy, aby związać przyszłość piłkarza z Dumą Katalonii.

Barca rozważa lepsze zabezpieczenie Gaviego, kiedy ten skończy 18 lat. Wtedy klub chce zaoferować mu bardziej atrakcyjny kontrakt na dłuższy okres. W klubie panuje przekonanie, że porozumienie zostanie osiągnięte bardzo szybko.

Gavi zdaje sobie sprawę, że system Barcelony jest najlepszy dla niego i jego rozwoju. Zarząd również zdaje sobie sprawę, że takie występy 17-latka powinny być nagrodzone lepszymi warunkami umowy.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.