eWinner II Liga: Stomil Olsztyn – Śląsk II Wrocław, Transmisja na żywo na platformach streamingowych. Gdzie oglądać mecze eWinner II Ligi?

Źródło: PZPN

Mecz Stomil Olsztyn – Śląsk II Wrocław będzie można obejrzeć na żywo w niedzielę. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania, ale będzie można je obejrzeć na platformie WP Pilot.

Trzeba jasno powiedzieć, że po spadku z I Ligi Stomil na trzecim poziomie rozgrywkowym zawodzi. Klub obecnie plasuje się na dwunastej pozycji i notuje cztery mecze z rzędu bez zwycięstwa. Tym razem do Olsztyna przyjeżdżają rezerwy Śląska, które ostatnio przełamały się w spotkaniu z Pogonią i awansowały na dziesiąte miejsce.

Gdzie oglądać mecz Stomil Olsztyn – Śląsk II Wrocław?

W niedzielę o godzinie 15:00 Stomil Olsztyn zmierzy się ze Śląskiem II Wrocław w ramach 11. kolejki eWinner II Ligi. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania.

Transmisja online u bukmacherów 

Niestety żaden bukmacher nie ma w ofercie transmisji tego spotkania.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych

Potyczkę pomiędzy Stomilem a Śląskiem będzie można obejrzeć natomiast w internecie. Stream będzie dostępny na platformie WP Pilot.

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.