eWinner II Liga: Radunia Stężyca – Polonia Warszawa, Transmisja na żywo na platformach streamingowych. Gdzie oglądać mecze eWinner II Ligi?

Źródło: PZPN

Mecz Radunia Stężyca – Polonia Warszawa będzie można obejrzeć na żywo w niedzielę. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania, ale będzie można je obejrzeć na platformie WP Pilot.

Radunia przed rozpoczęciem sezonu była typowana jako jeden z kandydatów do awansu bezpośrednio. Klub ze Stężycy gra jednak w kratkę, a jego ostatnie dwa mecze, to dwie porażki. W 10. kolejce gospodarzom również może być ciężko o punkty, bo ich rywalem będzie rozpędzona Polonia Warszawa.

Gdzie oglądać mecz Radunia Stężyca – Polonia Warszawa?

W niedzielę o godzinie 15:00 Stomil Radunia Stężyca zmierzy się z Polonią Warszawa w ramach 10. kolejki eWinner II Ligi. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania.

Transmisja online u bukmacherów 

Niestety żaden bukmacher nie ma w ofercie transmisji tego spotkania.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych

Potyczkę pomiędzy Radunią a Polonią będzie można obejrzeć natomiast w internecie. Stream będzie dostępny na platformie WP Pilot.

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.