Ekspresowy powrót Milika?

uefa.com

Doskonałe wieści napływają do nas z Włoch. Dziennikarze neapolitańskiego radia “Kiss Kiss” uważają, że rekonwalescencja Arkadiusza Milika przebiega błyskawicznie. Ich zdaniem 22-letni napastnik będzie mógł wrócić do gry w ciągu 100 dni! 

Reprezentant Polski trafił do Napoli w lipcu. Mimo obaw niektórych ekspertów, Milik świetnie wkomponował się w zespół i z marszu stał się jego czołową postacią. Wystarczy spojrzeć na statystyki: w dziewięciu dotychczas rozegranych spotkaniach, były snajper Ajaxu Amsterdam siedmiokrotnie pokonywał bramkarza drużyny przeciwnej. Nie dziwi zatem konsternacja wśród kibiców Napoli, którzy mozolnie odliczają dni do powrotu swojego ulubieńca. 22-latek doznał urazu zerwania więzadeł krzyżowych w trakcie sobotniego reprezentacji Polski przeciwko Danii.

W czwartkowy wieczór na oficjalnym profilu Napoli na Twitterze pojawił się krótki filmik z kliniki, na którym możemy zobaczyć, jak Polak pracuje nad zoperowaną kończyną.

https://twitter.com/sscnapoli/status/786567464301764608

Pierwsze diagnozy nie były optymistyczne. Wydawało się, że absencja Milika może potrwać przeszło pół roku. Jeśli jednak wierzyć włoskiemu radiu, możemy zobaczyć Milika na boisku jeszcze w styczniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi