NA GORĄCO

Dres treningowy Givova, nie tylko dla początkujących?

30 marca 2018, 17:07 | Foto: | Autor: Kamil Gieroba
Dres treningowy Givova, nie tylko dla początkujących?
Tylko u nas!
0

Szukasz dresu treningowego optymalnego dla Twojej drużyny?

Liczy się dla Ciebie wysoka jakość i rozsądna cena, a także możliwość dokonania nadruku – logo drużyny, numeru i nazwiska zawodnika? Dres treningowy Givova to idealne rozwiązanie, które zadowoli wymagających użytkowników, niedysponujących wygórowanym budżetem. Dres piłkarski włoskiej marki Givova to ciekawa alternatywa dla drogich dresów popularnych marek. Sprawdź pełną ofertę stylowych ubrań sportowych.

Dres treningowy Givova – dla młodzików i profesjonalistów

Dres treningowy Givova to kwintesencja włoskiego stylu. Doskonale skrojone, w modnym zestawieniu kolorystycznym – dresy piłkarskie Givova są nie tylko niezwykle praktyczne, ale także odznaczają się doskonałą stylistyką.

Dresy treningowe zostały wykonane z wysokiej jakości tkanin, które gwarantują poczucie komfortu w trakcie treningu. Materiały zostały starannie dobrane – tak, by przedłużyć żywotność dresu, a jego intensywne użytkowanie i wielokrotne pranie pozwoliły zachować pierwotną intensywność barw.

Zastosowana kolorystyka i zestawienia kolorystyczne pozwalają wybrać idealnie dopasowany model zarówno miłośnikom klasyki, jaki i fanom nieco bardziej odważnych rozwiązań.

W ofercie marki Givova znajdziemy dresy, których góra jest cała rozpinana na zamek błyskawiczny, góry dresowe odpinane tylko w górnej części, które umożliwiają rozpięcie kołnierza, bądź uczynienie z niego praktycznej stójki, a także bluzy wkładane przez głowę.

Dresy Givova to doskonała alternatywa dla dresów innych popularnych marek. Dresy treningowe włoskiej marki wyróżnia konkurencyjna cena i bezkompromisowa, wysoka jakość wykonania.

Oferta marki Givova skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i klubów sportowych.

Dresy piłkarskie możesz zakupić za pośrednictwem strony: www.no10.pl Znajdziesz tu bogaty asortyment dresów przeznaczonych zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Warto zauważyć, że rozmiarówka zaczyna się od 3XS – znajdziesz tu, więc dres piłkarski idealny dla chłopca, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę w footballem.

Dres piłkarski Givova – oferta dla klubów

Marka Givova wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klubów sportowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować standardy, które ułatwiają współpracę i pozwalają dostarczyć produkt wysokiej jakości zgodny z zapotrzebowaniem kubu.

Istnieje możliwość wykonania zestawiania kolorystycznego zgodnego z barwami klubu. Dodatkowo na ubraniach sportowych nadrukowywane jest logo klubu, numer oraz nazwisko zawodnika.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są na stronie: www.givova.pl.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że dresy treningowe marki Givova dostępne są w pełnej rozmiarówce – począwszy od rozmiaru 3XS, dzięki czemu oferta skierowana jest także do szkolnych i młodzieżowych klubów sportowych. Marka oferuje bogaty wybór nie tylko dresów treningowych, ale także ubrań sportowych – kompletów piłkarskich, koszulek treningowych, getrów piłkarskich, toreb sportowych oraz worków na buty.

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi