Oficjalnie: Milik w Ajaksie do czerwca 2019

Według “De Telegaaf” Ajax Amsterdam zdecydował się wykupić Arkadiusza Milika z Bayeru Leverkusen. O tym, że holenderski klub będzie chciał wykupić polskiego napastnika mówiono już na pod koniec ubiegłego roku, jednak dopiero teraz klub podjął ostateczną decyzję!

 

Ajax ma wyłożyć za Polaka 2,8 mln euro, a 21-latek zwiąże się z klubem umową obowiązującą do czerwca 2019 roku. Kwota za najlepszego strzelca Ajaksu została ustalona w umowie zawartej w czerwcu ubiegłego roku podczas wypożyczenia z Bayeru.

Reprezentant Polski w 32 meczach w barwach holenderskiego zespołu strzelił 23 gole i ośmiokrotnie otwierał drogę do bramki swoim kolegom z drużyny.

 

AKTUALIZACJA

Arkadiusz Milik złożył dzisiaj podpis pod umową obowiązującą do czerwca 2019 roku!


 

Foto: profil na Facebooku samego piłkarza
Źródło: De Telegraaf

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

2 thoughts on “Oficjalnie: Milik w Ajaksie do czerwca 2019

  1. Milik dobrze zrobił zostając w Ajaksie, a nie odchodząc do Interu, czy wracając do Bayeru. Jednak jak dla mnie Ajax potrzebuje porządnego środkowego napastnika. Milik jest teraz kontuzjowany, a wcześniej urazu doznał Kolbain. Jak któregoś z nich nie ma, to de Boera nie ma żadnej alternatywy na tą pozycję. A wystawianie na tej pozycji Schone nie przynosi żadnych konkretnych efektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *