Buty do gry w piłkę Nike i Adidas

Buty do gry w piłkę firm Nike i Adidas można teraz kupić w wyjątkowo korzystnych cenach. Sprawdziliśmy, czym charakteryzują się poszczególne kolekcje.

Buty piłkarskie Adidas Ace stworzono z myślą o miłośnikach piłki nożnej, szczególnie tych lubiących grać na naturalnej trawie. Stosunkowo niska cena to ukłon w stronę amatorów, którzy lubią czasem pokopać piłkę, ale niekoniecznie stać ich na naprawdę drogie buty. Przy tym nie można zapomnieć, że to Adidas – marka, która stawia na jakość niezależnie od ceny. Tu wzrok przyciąga kolorowa stylistyka z wyraźnym logo w postaci trzech dobrze wszystkim znanych pasków. W kolekcji Adidas Ace zastosowano syntetyczne cholewki.

Buty piłkarskie Adidas Hard Wired Pack to rozbudowana kolekcja dla miłośników gry w piłkę na różnych powierzchniach. Znajdziemy tu buty do gry na naturalnej i sztucznej trawie z odpowiednio wyprofilowanymi korkami, a także płaskie buty bez korków, tzw. halówki do gry w piłkę na hali. Kolorowa stylistyka butów nie pozbawia ich charakterystycznej dla sportu surowości. Duży nacisk położono na wygodę, stąd przedłużenie cholewki kołnierzem, który ma ułatwić dopasowanie buta do stopy i zapewnić maksymalną wygodę. Warstwa wierzchnia buta jest odporna na ścieranie.

Buty piłkarskie Nike Tiempo zwracają na siebie uwagę wydłużonym kształtem. To stylistyka charakterystyczna dla butów z logo Nike, znalazła zastosowanie także w butach do gry w piłkę. Nike Tiempo to linia popularnych „korków” w przystępnej cenie, zaprojektowana zarówno dla miłośników gry na naturalnej i sztucznej nawierzchni, jak i zwolenników gry halowej. Miękkie pokrycie wierzchniej warstwy pozwala na dobre czucie piłki i łatwe manipulowanie nią. Nike jak zwykle zadbało o komfort – buty dobrze dopasowują się do stopy.

Buty piłkarskie Nike New Light Pack stawiają przede wszystkim na wygodę i bardzo dobre dopasowanie buta do stopy. Zastosowano tu nie tylko znany z innych modeli kołnierz w górnej części cholewy, ale też rękaw wewnątrz buta, dzięki czemu but idealnie dopasowuje się do stopy już od pierwszych minut gry. W tej kolekcji znajdują się zarówno buty do gry na boisku (na sztucznej i naturalnej nawierzchni), jak i buty do gry halowej. Zwraca uwagę minimalistyczna kolorystyka. Postawiono tu na dwa kolory – jasnozielony i błękitny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi