Australian Open 2022 mecze na żywo i transmisje online za darmo w Internecie. Gdzie oglądać?

Turniej Australian Open 2022 rozgrywany będzie w dniach od poniedziałku 17. stycznia do niedzieli 30. stycznia. W trakcie turnieju rozgrywanego w Melbourne w Australii na żywo będzie można oglądać mecze z udziałem polskich zawodników i zawodniczek: Iga Świątek, Hubert Hurkacz, Sprawdziliśmy wszystkie sposoby, dzięki którym można oglądać transmisje Australian Open 2022 na żywo i za darmo w internecie.

Dostępne będą zarówno transmisje Australian Open w telewizji jak również w internecie. Można również skorzystać z legalnych i całkowicie darmowych transmisji. Sprawdź gdzie oglądać mecze Australian Open 2022 na żywo w telewizji i internecie, a także gdzie dostępne będą transmisje online za darmo ze wszystkich meczów.

Australian Open 2022: Gdzie oglądać?

Transmisja Australian Open 2022 na żywo w internecie będzie dostępna na płatnych platformach Player.pl i Eurosport Player. Ponadto, transmisje i mecze Australian Open 2022 za darmo będzie można oglądać w serwisach internetowych bukmacherów Fortuna, Superbet oraz Betclic. Turniej będzie można również oglądać korzystając z transmisji w telewizji oferowanych przez kanały Eurosport 1 i Eurosport 2.

Oglądaj Australian Open za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Australian Open za darmo w Superbet TV

Oglądaj Australian Open za darmo w Betclic TV

Australian Open 2022: Transmisja TV

Transmisje Australian Open 2022 na żywo w telewizji będzie można oglądać na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Dostęp do tych stacji telewizyjnych można uzyskać poprzez opłacenie pakietu Eurosport, który dostępny jest we wszystkich telewizjach kablowych i satelitarnych.

Australian Open 2022: Transmisja na żywo w Internecie

Australian Open 2022 na żywo w internecie można oglądać w serwisach streamingowych Player.pl i Eurosport Player. Platformy te oferują kanały Eurosportu za 15 złotych miesięcznie. Abonament można wykupić na okres jednego miesiąca i nie trzeba wiązać się długoterminową umową.

Użytkownik, który opłaci dostęp do pakietu Eurosport na wybranej platformie uzyska dostęp do wszystkich transmisji pokazywanych przez te kanały. Player.pl to platforma, która oprócz strony internetowej oferuje również aplikację. Można ją zainstalować na smartfonach i tabletach (Android, iOS), a także na telewizorach i wielu innych urządzeniach (Samsung, LG, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV). 

Oglądaj Australian Open na żywo w Player.pl

Australian Open 2022: Transmisja online za darmo

Wszystkie mecze i transmisje Australian Open na żywo i za darmo można oglądać w serwisach bukmacherskich Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV. Każda z wymienionych firm bukmacherskich posiada prawa do udostępniania transmisji ze wszystkich spotkań turnieju rozgrywanego w Australii, a także z pozostałych turniejów tenisowych ATP, WTA, Challenger i ITF.

Aby oglądać mecze Australian Open na żywo należy  zarejestrować konto użytkownika na jednej z podanych stron i potwierdzić rejestrację poprzez podanie e-mailu i hasła. Po zalogowaniu na stronie www lub w aplikacji wybranego bukmachera można rozpocząć oglądanie transmisji. Aby uruchomić transmisję meczu Australian Open za darmo, należy wyszukać go u wybranego bukmachera i nacisnąć ikonkę “play”. Stream uruchomi się w momencie rozpoczęcia meczu.

Oglądaj Australian Open za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Australian Open za darmo w Superbet TV

Oglądaj Australian Open za darmo w Betclic TV

Australian Open 2022: Mecze Polaków

Wszystkie mecze Polaków na Australian Open można oglądać za darmo u bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic. Wybrane spotkania można również oglądać na kanałach Eurosportu, a także na platformach internetowych Player.pl i Eurosport Player. Podczas turnieju Australian Open 2022 będzie można oglądać mecze takich zawodników i zawodniczek jak: Iga Świątek, Magda Linette, Magdalena Fręch, Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak.

Australian Open 2022: Iga Świątek transmisja

We wtorek 18. stycznia w 1/64 finału Australian Open 2022 Iga Świątek zmierzy się z Harriet Dart. Spotkanie będzie dostępne na jednym z kanałów telewizyjnych Eurosportu, a także w internecie na platformach Player.pl i Eurosport Player. Ponadto, wszystkie mecze Igi Świątek na można oglądać za darmo u bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic.

Australian Open 2022: Hubert Hurkacz transmisja

Hubert Hurkacz rozpocznie zmagania na Australian Open 2022 od 1/64 finału. Rywalem Polaka będzie Jegor Gierasimow. Spotkanie zostanie rozegrane w poniedziałek 17. stycznia o godzinie 03:00. Transmisja meczu z udziałem Huberta Hurkacza będzie dostępna na żywo w telewizji (Eurosport) i internecie (Player.pl, Eurosport Player, Fortuna, Superbet i Betclic). 

Australian Open 2022: Magda Linette transmisja

Magda Linette, która obecnie zajmuje 55. miejsce w rankingu WTA w pierwszej rundzie Australian Open 2022 zmierzy się z Anastasiją Sevastovą. Spotkanie to odbędzie się we wtorek 18. stycznia. Transmisja dostępna będzie za darmo u bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic.

Australian Open 2022: Kamil Majchrzak transmisja

Rywalem Kamila Majchrzak w pierwszej rundzie Australian Open 2022 będzie Andreas Seppi. Obydwaj tenisiści zajmują w rankingu ATP bardzo podobne miejsca (Majchrzak 107, Seppi 98), ciężko więc wskazać faworyta do awansu do drugiej rundy. Stream z tego spotkania będą mogli obejrzeć zarejestrowani użytkownicy na stronach bukmacherskich Fortuna, Superbet i Betclic

Australian Open 2022: Mecze dzisiaj

To jakie mecze dzisiaj rozgrywane są na turnieju Australian Open można sprawdzić w serwisach bukmacherskich. Po kliknięciu w jeden z podanych poniżej odnośników, można uzupełnić formularz rejestracyjny i założyć konto.

Po utworzeniu konta i zalogowaniu się na wybranej stronie, wystarczy przejść do zakładki z tenisem i wyszukać wybrany mecz Australian Open. Przy każdym spotkaniu dostępna jest możliwość sprawdzenia jego daty, godziny, postawienia zakładu bukmacherskiego i uruchomienia transmisji.

Oglądaj Australian Open za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Australian Open za darmo w Superbet TV

Oglądaj Australian Open za darmo w Betclic TV

Kiedy turniej Australian Open 2022?

Turniej Australian Open 2022 odbędzie się od poniedziałku 17. stycznia do niedzieli 30. stycznia.

Gdzie oglądać Australian Open 2022 w telewizji?

Transmisje Australian Open na żywo w telewizji pokażą kanały Eurosport 1 i Eurosport 2.

Gdzie obejrzeć transmisję Australian Open 2022 za darmo?

Mecze i transmisje Australian Open 2022 za darmo będzie można oglądać na stronach internetowych bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic.

Fot. Youtube.com

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.