Runda wstępna
18-19 lipca 2015 roku
Uczestniczy: 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 18 zespołów II ligi z sezonu 2014/15 i 6 zespołów I ligi z sezonu 2014/15 z miejsc 13-18
Stilon Gorzów Wielkopolski | – | Kotwica Kołobrzeg | 3:2 |
Rodło Kwidzyn | – | Flota Świnoujście | 3:0 (walkower) |
Wisła Sandomierz | – | Sandecja Nowy Sącz | 0:1 |
Gwardia Koszalin | – | Błękitni Stargard Szczeciński | 1:3 |
Resovia | – | Puszcza Niepołomice | 1:2 |
Boruta Zgierz | – | Widzew Łódź | 3:0 (walkower) |
ŁKS 1926 Łomża | – | Raków Częstochowa | 2:1 |
Odra Opole | – | Pogoń Siedlce | 0:1 |
Ślęza Wrocław | – | Drutex-Bytovia Bytów | 0:1 |
Ursus Warszawa | – | Zagłębie Sosnowiec | 0:1 |
Chełmianka Chełm | – | Siarka Tarnobrzeg | 0:1 |
Garbarnia Kraków | – | GKS Tychy | 2:0 |
Olimpia Olsztynek | – | Legionovia Legionowo | 1:3 |
Grunwald Ruda Śląska | – | Stal Stalowa Wola | 2:4 pd. |
KKS 1925 Kalisz | – | Wisła Puławy | 1:4 |
Wda Świecie | – | Limanovia Limanowa | 3:0 (walkower) |
Znicz Pruszków | – | Nadwiślan Góra | 0:1 |
Stal Mielec | – | Rozwój Katowice | 0:2 |
Górnik Wałbrzych | – | Okocimski KS Brzesko | 1:1 k. 3:0 |
Energetyk ROW Rybnik | – | MKS Kluczbork | 2:0 |
I runda
25-29 lipca 2015 roku
Uczestniczy: 20 zwycięzców rundy wstępnej i 12 zespołów I ligi z sezonu 2014/15 z miejsc 1-12
1 | Stilon Gorzów Wielkopolski | – | Stal Stalowa Wola | 0:1 |
2 | Rodło Kwirzyn | – | Olimpia Grudziądz | 2:4 pd. |
3 | Stomil Olsztyn | – | Sandecja | 2:0 |
4 | Błękitni Stargard Szczeciński | – | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 2:1 |
5 | Boruta Zgierz | – | Puszcza Niepołomice | 0:3 |
6 | ŁKS 1926 Łomża | – | Chrobry Głogów | 0:0 k. 6:7 |
7 | Arka Gdynia | – | Pogoń Siedlce | 4:1 |
8 | Wisła Płock | – | Drutex-Bytovia Bytów | 1:2 |
9 | Wisła Puławy | – | Zagłębie Sosnowiec | 2:2 k. 2:4 |
10 | Siarka Tarnobrzeg | – | Chojniczanka Chojnice | 1:4 |
11 | Garbarnia Kraków | – | Miedź Legnica | 0:2 |
12 | Wda Świecie | – | Legionovia | 1:0 |
13 | Nadwiślan Góra | – | Zagłębie Lubin | 0:3 |
14 | GKS Katowice | – | Rozwój Katowice | 2:0 |
15 | Górnik Wałbrzych | – | Wigry Suwałki | 0:2 |
16 | Energetyk ROW Rybnik | – | Dolcan Ząbki | 0:4 |
II runda
11-13 sierpnia 2015 roku
Uczestniczy: 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2014/15
17 | Jagiellonia Białystok | – | Pogoń Szczecin | 2:1 |
18 | Błękitni Stargard Szczeciński | – | Zagłębie Lubin | 2:4 |
19 | Olimpia Grudziądz | – | Lech Poznań | 0:2 |
20 | Ruch Chorzów | – | Wisła Kraków | 2:1 |
21 | Zawisza Bydgoszcz | – | Chrobry Głogów | 4:1 |
22 | Stal Stalowa Wola | – | Piast Gliwice | 2:2 k.3:0 |
23 | Miedź Legnica | – | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:2 pd. |
24 | Stomil Olsztyn | – | Śląsk Wrocław | 1:5 |
25 | GKS Bełchatów | – | Drutex-Bytovia Bytów | 1:0 |
26 | Arka Gdynia | – | Chojniczanka Chojnice | 1:1 k. 2:3 |
27 | Puszcza Niepołomice | – | Lechia Gdańsk | 1:5 |
28 | Górnik Łęczna | – | Legia Warszawa | 0:2 |
29 | Zagłębie Sosnowiec | – | Górnik Zabrze | 3:1 |
30 | Wda Świecie | – | Korona Kielce | 3:0 (walkower) |
31 | Dolcan Ząbki | – | Cracovia | 2:3 |
32 | Wigry Suwałki | – | GKS Katowice | 0:2 |
III runda
23 września 2015
33 | Jagiellonia Białystok | – | Zagłębie Lubin | 0:2 |
34 | Lech Poznań | – | Ruch Chorzów | 1:0 |
35 | Stal Stalowa Wola | – | Zawisza Bydgoszcz | 1:2 |
36 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | – | Śląsk Wrocław | 0:1 |
37 | Chojniczanka Chojnice | – | GKS Bełchatów | 2:1 pd. |
38 | Legia Warszawa | – | Lechia Gdańsk | 4:1 |
39 | Wda Świecie | – | Zagłębie Sosnowiec | 1:4 |
40 | GKS Katowice | – | Cracovia | 1:3 |
Ćwierćfinał (pierwsze mecze)
28 października 2015
Zagłębie Lubin | – | Lech Poznań | 0:1 |
Zawisza Bydgoszcz | – | Śląsk Wrocław | 0:0 |
Chojniczanka Chojnice | – | Legia Warszawa | 1:2 |
Zagłębie Sosnowiec | – | Cracovia | 1:2 |
Ćwierćfinał (rewanże)
18 listopada 2015
Lech Poznań | – | Zagłębie Lubin | 1:0 |
Śląsk Wrocław | – | Zawisza Bydgoszcz | 1:2 |
Legia Warszawa | – | Chojniczanka Chojnice | 4:1 |
Cracovia | – | Zagłębie Sosnowiec | 0:2 |
Półfinał (pierwsze mecze)
15-16 marca 2016
Lech Poznań |
– | Zagłębie Sosnowiec | 1:0 |
Legia Warszawa | – | Zawisza Bydgoszcz | 4:0 |
Półfinał (rewanże)
2016
Zagłębie Sosnowiec |
– | Lech Poznań |
1:1 |
Zawisza Bydgoszcz | – | Legia Warszawa | 1:2 |
FINAŁ
2 maja 2016
Lech Poznań |
– | Legia Warszawa | 0:1 |