Bardzo dobry mecz zaserwowali nam wczoraj piłkarze Interu jak i Lazio. Po pierwszych 45 minutach Rzymianie wygrywali już 2:0, by w drugiej połowie stracić dwie bramki i ostatecznie zremisować z niżej plasowanym Interem Mediolan.

Początek spotkania to bez wątpienia dominacja Lazio. Już w 2 minucie goście objęli prowadzenie po strzale Andersona. Lazio próbowało strzelić kolejną bramkę i można było wyczuć, że “wisi ona w powietrzu”. I tak się stało – 37 minuta i Anderson strzela swoją drugą bramkę tym samym podwyższając na 2:0 dla graczy ze stolicy.

Miejscowi wyszli na drugą połowę z jednym celem – zdobyć bramkę kontaktową. Udało się to w 66 minucie za sprawą Kovacica, który popisał się pięknym wolejem i pokonał Marchettiego. Lazio zmieniło taktykę na bardziej defensywną co zaowocowało w nacisk piłkarzy Interu na bramkę rywali. Na 10 minut do końca spotkania piłkarze Interu zdołali strzelić bramkę i zdobyć upragniony punkt w tym meczu. Argentyńczyk Palacio pokonał bramkarza Biancocelesti z niewielkiej odległości doprowadzając do wyrównania i ustalając wynik meczu na 2:2.

Inter Mediolan – Lazio Rzym 2:2 (0:2)
0:1 Anderson 2′
0:2 Anderson 37′
1:2 Kovacić 66′
2:2 Palacio 80