San Lorenzo w finale

W sobotnim finale Klubowych Mistrzostw Świata spotkają się drużyny Real Madryt i San Lorenzo. Tryumfator Copa Libertadores pokonał po dogrywce Nowozelandzkie Auckland City 2:1. Spotkanie było niezwykle wyrównane, a zwycięstwie klubu z Argenttyny sensacyjne zdecydowały szczegóły. Co prawda udało się zrealizować plan minimum , czyli strzelić bramke do szatni, lecz chyba mało kto się spodziewał, że w drugiej połowie Auckland zdoła wyrównać.  Bohaterem San Lorenzo został Mauro Matos, strzelec bramki w 93″ minucie. W zespole San Lorenzo przez 77 minut grał Enzo Kaliński.

CA San Lorenzo 2:1 (1:0, 1:1) Auckland City