Trzy punkty jadą do Księstwa

skysports.com

Piłkarze z Księstwa grając na dwóch frontach chciało z Caen zagrać jak najmniejszym nakładem sił. Wygrywając gładko 3-0 mogą spokojnie przygotowywać się do meczu 1/4 Ligi Mistrzów.

Zwycięstwo z Caen przyszło w najlepszym możliwym momencie. Po dwóch remisach z AS Saint-Etienne i Montpellier HSC, pokonując Caen 3-0 ekipa z Księstwa wskoczyła na podium francuskiej Ligue 1. Worek z bramkami na Stade Michel D`Ornano otworzył Anthony Martial po akcji Yannicka Ferreiry-Carrasco w 29. minucie. Po przerwie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Bernardo Silva w 64. i 84 minucie, odpowiednio po indywidualnej akcji i po podaniu Martiala.

Caen – AS Monaco 0-3