W meczu kończącym 12. kolejkę angielskiej Premier League Aston Villa Birmingham zremisowała na własnym stadionie z Southampton FC 1:1.

Początek spotkania nie stał na najwyższym poziomie. Pierwszy celny strzał na bramkę miał miejsce po upływie niespełna pół godziny. Był to strzał, który od razu przyniósł pierwszego gola. Gabriel Agbonlahor wyprowadził Aston Villę na prowadzenie.

Druga połowa przebiegała pod dyktando gości, którzy zaciekle dążyli do wyrównania. Dopięli swego w 81. minucie. Wtedy to po podaniu Ryana Bertranda na listę strzelców wpisał się Nathaniel Clyne. Aston Villa – Southampton 1:1.

Aston Villa Birmingham – Southampton FC 1:1 (1:0)
Gol 1:0 – 29′ – Gabriel Agbonlahor
Gol 1:1 – 81′ – Nathaniel Clyne