We wczorajszym meczu 5 kolejki fazy grupowej Ligi Europy Krasnodar – Lille, zawodnik reprezentacji Polski, gracz rosyjskiego zespołu – Artur Jędrzejczyk doznał poważnej kontuzji kolana i musiał opuścić boisko tuż przed zakończeniem pierwszej połowy meczu. Spotkanie zakończyło remisem 1:1.

W 45 minucie gry Jędrzejczyk ucierpiał w pojedynku z napastnikiem francuskiego Lille – Nolanem Roux. Podczas tego starcia reprezentant Polski doznał poważnej kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie i nie mógł kontynuować meczu. 27-letni Reprezentant Polski może nie zagrać nawet przez pół roku.

Artur Jędrzejczyk jest zawodnikiem FK Krasnodar od 2013 roku, od tego czasu “Jędza” zagrał w 49 meczach i zdobył 1 gola. Wcześniej Jędrzejczyk był zawodnikiem Legii Warszawa, której barwy reprezentował w latach 2006-2013. W tym czasie dla “Wojskowych” 27-latek zagrał w 71 spotkaniach i strzelił 3 bramki. Od 2010 roku gra dla dorosłej reprezentacji Polski.

źródło: własne/sport.wp.pl