Mnóstwo kartek,emocji ale bez bramek

We wczorajszym meczu pomiędzy Romą a Milanem spodziewaliśmy się dużo bramek,ale jedyne czego było dużo to kartek w tym meczu. Mecz zakończył się wynikiem 0:0

W ostatniej tegorocznej kolejce Serie A Roma bezbramkowo zremisowała z Milanem. Gospodarze w pierwszej połowie powinni wykonywać rzut karny, ale sędzia Nicola Rizzoli nie dostrzegł zagrania ręką Nigela De Jonga. To Roma była wówczas zespołem prowadzącym grę, ale odeminiło się to po przerwie, gdy goście częście byli przy piłce i konstruowali ataki. Plany pokrzyżowała im czerwona kartka Pablo Armero. Od tej pory dominowała już Roma, ale świetna postawa Diego Lopeza nie pozwoliła im na zdobycie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 i podsumowując można powiedzieć tylko tyle że liczyliśmy na więcej.