Świetny mecz zobaczyli widzowie na Parc des Princes. PSG pokonało Barcelonę 3:2, jednak chyba nikt nie byłby zaskoczony, gdyby w tym meczu wpadło więcej bramek.

Worek z bramkami otworzył David Luiz. W dziesiątej minucie wykorzystał on podanie Lucasa i pewnym strzałem umieścił piłkę w prawym rogu bramki Ter Stegena. Barcelona jednak szybko doprowadziła do remisu, bo już po dwóch minutach Messi strzelił na 1:1. Ta bramka była numerem 500 w historii występów Barcy w Lidze Mistrzów. W 27. minucie PSG wyszli jednak po raz drugi na prowadzenie. Marco Verratti pewnym strzałem głową pokonał niemieckiego bramkarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Thiago Motty. Na przerwę to gospodarze schodzili do szatni z prowadzeniem.

W drugiej połowie powtórzył się scenariusz z pierwszej. W 54. minucie centrę Van Der Wiela z lewej strony wykorzystał Matuidi, a dwie minuty później na 3:2 strzelił Neymar. Do końca Barcelona walczyła o wyrównanie, jednak ani Munir, ani Messi nie byli w stanie doprowadzić do remisu. PSG wygrywa ważny mecz na swoim stadionie!

Paris Saint-Germain – FC Barcelona 3:2 (2:1)
 1:0 David Luiz 10′