UEFA Champions League - official Facebook

Przed nami pierwsze starcie półfinałowe Ligi Mistrzów! Wszystkie oczy zwrócone dziś na Turyn, gdzie Juventus zmierzy się z Realem Madryt. Tego meczu nie trzeba zachwalać. Już przed pierwszym gwizdkiem broni się sam. Dwie utytułowane drużyny. Broniący tytułu Królewscy i wracająca do europejskiej czołówki Stara Dama. Wielkie emocje gwarantowane!

05.05.2015, godz. 20.45, 1/2 finału Ligi Mistrzów: Juventus Turyn – Real Madryt 2:1(2:1)

1:0 – 8′ Morata

1:1 – 27′ Ronaldo

2:1 – 58′ Tevez(K)

Juventus Turyn: Buffon – Lichtsteiner, Bonucci(ŻK), Chiellini(ŻK), Evra – Marchisio, Pirlo, Sturaro(64′ Barzagli) – Vidal(ŻK) – Tevez(ŻK, GOL)(86′ Pereyra), Morata(GOL)(78′ Llorente)

Rezerwowi: Storari, Barzagli, Padoin, Pepe, Pereyra, Llorente, Matri

Real Madryt: Casillas – Carvajal(ŻK), Varane, Pepe, Marcelo(ŻK) –  Ramos, Kroos, Isco(63′ Chicharito) – Bale(87′ Jese), James(ŻK), Ronaldo(GOL)

Rezerwowi: Keylor Navas, Illarramendi, Lucas Silva, Coentrão, Arbeloa, Jesé, Chicharito

Po meczu: Bardzo ładny dla oka mecz oglądaliśmy dziś w Turynie. Przypomnijmy Juventus Turyn pokonał Real Madryt 2:1. Rewanż już za tydzień! Dziękuję za uwagę. Sławomir Rzeźnik

Po meczu: Statystyka podań w dzisiejszym meczu:

Po meczu: Fani Realu nie załamują rąk:

Po meczu: Znakomity mecz w wykonaniu Juventusu Turyn. Świetni Morata, kapitalny Tevez i niesamowita defensywa. Real miał swoje chwile w tym meczu, gdy mógł wyrównać, a nawet prowadzić, ale dziś nie był to dzień piłkarzy z Madrytu.

90+4′ : Koniec meczu! Juve wygrywa!

90+3′ : zolta-kartka-yellow-card4 Kontra Realu, rajd Ronaldo, wejście wślizgiem Chielliniego i żółta kartka dla obrońcy gospodarzy.

90+2′ : Dośrodkowanie z lewej strony z rzutu wolnego Pirlo ląduje na głowie Llorente i Casillas ratuje Real!

90′ : Trzy minuty dolicza angielski sędzia.

89′ : Była szansa na szybką akcję dla Juventusu, ale niecelnie zagrał Pirlo. Nie jest to najlepszy mecz doświadczonego Włocha.

86′ : zmiana-zawodnika4 Schodzi kolejny bohater gospodarzy Tevez. Za niego na boisku już Pereyra.

85′ : zolta-kartka-yellow-card4 Powalczył o piłkę Llorente, którego faulował James i żółta kartka dla Kolumbijczyka.

82′ : Źle podaje piłkę Ramos. Słaby dziś mecz w wykonaniu Hiszpana. Czy dałby więcej zespołowi, gdyby grał na swojej stałej pozycji na środku obrony?

81′ : Po raz kolejny czyści Chiellini. Tym razem na lewej stronie defensywy.

78′ : zmiana-zawodnika4 Schodzi strzelec gola Morata, a za niego Fernando Llorente.

77′ : Real w ataku pozycyjnym.

75′ : zolta-kartka-yellow-card4 Żółta kartka dla Carvajala za faul na Moracie.

74′ : Groźny strzał z 20 metrów Kroosa minimalnie ponad bramką.

73′ : Kolejne poświęcenie Chielliniego. Faulował go Ronaldo.

70′ : Gol wyraźnie uskrzydlił gospodarzy, którzy nie przestają atakować!

69′ : Gol Carlosa Teveza:

66′ : Rozcięty łuk brwiowy Chielliniego po zderzeniu z Baleam.

64′ : zmiana-zawodnika4 Błyskawicznie na wzmocnienie ataku przez Ancelottiego reaguje Allegri. Barzagli zmienia Sturaro. Juventus będzie teraz grał w ustawieniu 3-5-2 zamiennie na 5-3-2.

63′ : zmiana-zawodnika4 Zmiana w Realu. Isco schodzi, a za niego Javier Hernandez Chicharito!

60′ : zolta-kartka-yellow-card4 Przy okazji jedenastki dla Juve zaczęły się dyskusje i sędzia ukarał żółtą kartką Marcelo i Vidala.

58′ : Tevez najpierw znakomicie zastawił się w polu karnym i Carvajal ratował się faulem, a następnie pewnie, mocno uderzył z rzutu karnego i zdobył gola!

58′ : GOOOOOOOOOL!!!!!! Carlos Tevez! 2:1 dla Juventusu!

56′ : Mamy rzut karny! Wyszedł z kontrą Juventus. Rajd z piłką Teveza zakończony faulem Carvajala w polu karnym!

55′ : Zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Kroos, ale tylko rzut rożny.

52′ : Zaostrzyła się gra. Faule z jednej i drugiej strony.

49′ : Pressing Juventusu, ale nieźle radzą sobie Królewscy.

48′ : I znowu w roli głównej Tevez. Strzał zza pola karnego, ale broni Casillas.

47′ : zolta-kartka-yellow-card4 Tevez wycina Ramosa i ogląda żółtą kartkę.

46′ : Zaczynamy drugą połowę!

Przerwa: Piłkarze wracają na murawę.

Przerwa: Kilka ujęć z pierwszej części tego spotkania:

Przerwa: Znakomitą pierwszą połowę mieliśmy okazję obserwować w Turynie. Juventus starał się narzucić swój styl gry, ale nie udało im się do końca zdominować Realu, czego efektem był wyrównujący gol Ronaldo. W powietrzu da się wyczuć, że jeszcze w tym meczu wydarzy się wiele ciekawego!

45+1′ : Arbiter doliczył minutę, ale nic już się nie wydarzyło. 1:1.

45′ : Wygląda na to, że pierwsza połowa zakończy się remisem.

43′ : Gospodarze w ataku pozycyjnym.

41′ : Ależ miał szczęście Juventus. Marcelo posłał lewą stroną Isco, ten dośrodkował w pole karne, a James strzelił w poprzeczkę!

39′ : A tutaj trafienie CR7:

36′ : Tempo z początku meczu nieco opadło, ale nikt tutaj nie zamierza rezygnować. Oba zespoły próbują dalszych ataków.

34′ : Strzelał z daleka Marchisio, jednak niecelnie.

33′ : Tutaj mamy dla Was gola Alvaro Moraty:

31′ : Zbigniew Boniek motywator 😀

27′ : Carvajal zagrał na prawej stronie do Jamesa, ten na głowę do Ronaldo, który spokojnie trafił do siatki. Bezradni byli obrońcy Juventusu.

27′ : GOOOOOOOOOOOOL!!!!! 1:1! Cristiano Ronaldo!

24′ : Tym razem Juventus i rajd skrzydłem Lichtsteinera zakończony niecelnym strzałem.

24′ : Akcja Ronaldo, strzał z ostrego kąta, ale obok bramki.

22′ : Zbigniew Boniek czyli cudze chwalicie, swego nie znacie 🙂

18′ : Akcja Teveza ze Sturaro, ale spalony. Zaskakująco gra dziś Sturaro. Piłkarze Realu zaskoczeni chyba jego obecnością w składzie.

15′ : Tym razem Isco z dystansu, ale prosto w ręce Buffona.

14′ : Real stara się od razu odrobić stratę.

12′ : Kroos!!! Strzelał z dystansu, piłka po koźle, ale interweniuje Buffon.

12′ : Rzut rożny dla Realu, ale wybronili się Włosi.

8′ : Strzelał Tevez, piłkę musnął Casillas, ale na drugim słupku dopadł do niej Morata i wypożyczony właśnie z Madrytu Hiszpan zdobył gola!

8′ : GOOOOOOOOOOL!!!!! 1:0 dla Juventusu! Alvaro Morata!

8′ : Szybkie tempo od początku ze strony obydwu zespołów.

6′ : Uderzał Ronaldo, ale prosto w mur.

5′ : zolta-kartka-yellow-card4 Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla Bonucciego, który faulował po stracie piłki przez Pirlo. Rzut wolny dla Realu z około 20 metrów.

3′ : Strzał z dystansu Sturaro! Łapie piłkę Casillas.

3′ : Niepewnie już na początku piłkę wybił Casillas, natomiast pierwszy udany chwyt ma za sobą Buffon.

2′ : Juve dziś w koszulkach w biało-czarne pasy i białych spodenkach. Real na czarno.

1′ : Rozpoczęli!

Przed meczem: Sekundy do rozpoczęcia spotkania! Przed nami hymn Champions League!

Przed meczem: Piłkarze już w tunelu przygotowani do wyjścia na murawę!

Przed meczem: Fani Realu licznie stawili się w Turynie:

Przed meczem: Cristiano Ronaldo zagra dziś przeciwko swoim byłym kolegom z Manchesteru United, Patrickowi Evrze i Carlosowi Tevezowi.

Przed meczem: Trwa rozgrzewka obydwu zespołów.

Przed meczem: Stadion w Turynie niemal gotowy na przyjęcie piłkarzy:

Przed meczem: Debata prezydencka przegra dziś z Ligą Mistrzów? 🙂

Przed meczem: Nic dodać, nic ująć, to będzie starcie dwóch bramkarskich legend!

Przed meczem: Piłkarze Juventusu już na stadionie: