I liga: Grad bramek na inaugurację kolejki

1 liga

Kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Rudnowskiej w Głogowie na inaugurację 14. kolejki I ligi obejrzeli sześć goli. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie.

Wynik meczu w 19. minucie po strzale z rzutu karnego otworzył Janusz Surdykowski. Pięć minut później było już 1:1. Na przerwę piłkarze schodzili przy stanie 2:1 dla gospodarzy. Dziewięć minut po zmianie stron Chrobry strzelił trzeciego gola i wydawało się, że ten mecz mają już wygrany. Jednak goście cztery minuty później zdobyli bramkę kontaktową, a kwadrans przed końcem meczu wyrównali stan rywalizacji.

W następnej serii spotkań klub z Dolnego Śląska zagra w Suwałkach, a Bytovia podejmie Chojniczankę.

21.10.2016, godz. 18:00 Chrobry Głogów – Bytovia Bytów 3:3 (2:1)
Michał Michalec 24′, Bartosz Machaj 36′, Łukasz Szczepaniak 54′ – Janusz Surdykowski 19′ (rzut karny), Michał Rzuchowski 58′, Mateusz Klichowicz 76′
żółte kartki: Wojciechowski, Gąsior, Michalec – Serafin, Klichowicz.