Grosicki w roli asystenta

Zawodnik francuskiego Rennes  Kamil Grosicki, w rozgrywanym dziś meczu 32 kolejki Ligue 1, gdzie Bordeaux zremisowało z Rennes 2-2 (1-0), zaliczył asystę przy wyrównującym golu Romaina Alessandriniego w 69 minucie.

Grosicki przebywał na boisku 86 minut. Na minutę przed opuszczeniem placu gry, ukarany został żółtą kartką. Drużyna Rennes zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli.

Na uwagę zasługuje także kolejny rozgrywany dziś mecz –  PSG-Reims (3-0), w którym 90 minut rozegrał Grzegorz Krychowiak. Spotkania tego na pewno do udanych nie może zaliczyc jego kolega z drużyny Aïssa Mandi, który dwukrotnie pokonał własnego bramkarza. Goryczy porażki dodaje fakt, iż zespół z Paryża wyszedł na boisko rezerwowym składem.