el.ME: O’Shea uratował Irlandii remis z Niemcami!

W meczu grupy D eliminacji ME 2016 rozegranym na Veltins Arena w Gelsenkirchen Niemcy zremisowali z Irlandią 1:1. W 71 minucie prowadzenie 1:0 zapewnił Niemcom  Toni Kroos, fantastycznym strzałem zza pola karnego. Piłka po jego uderzeniu odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem ekipy Joachima Loewa, w ostatniej minucie spotkania bramkę na 1:1 zdobył John O’Shea i obie drużyny podzieliły się punktami.

W pozostałych spotkaniach tej grupy Polska zremisowała ze Szkocją 2:2 a Gruzja na wyjeździe pokonała Gibraltar 3:0.

Niemcy – Irlandia (1:1) – 14.10.2014 (20:45)