Długa przerwa Messiego

fcbarca.com

Kontuzja Leo Messiego w starciu z Las Palmas okazała się bardzo poważna.

Argentyński napastnik doznał urazu w 3. minucie meczu, gdy wbiegł w pole karne Las Palmas, i zderzył się z Bigasem. Natychmiast opuścił boisko, by po kilku minutach wrócić na plac gry, ale nie na długo. w 10. minucie trener Luis Enrique musiał dokonać zmiany. Messiego zastąpił Munir.

Po zejściu z boiska kapitan reprezentacji Argentyny przeszedł badania w szpitalu, które potwierdziły kontuzje naderwania więzadła pobocznego. Ten uraz eliminuje cracka Barcelony z gry na 7-8 tygodni.

Barcelona wygrała z Las Palmas 2:1 po dwóch bramkach Luisa Suareza, honorowe trafienie dla przyjezdnych zdobył Viera.

Źródło: fcbarcelona.cat

Autor: Mateusz Policha