W spotkaniu 12 kolejki Premier League, Tottenham Hotspur okazał się lepszy od Hull City wygrywając na KC Stadium 2:1. Dzięki tej wygranej, zespół Mauricio Pochetino awansował na 10 miejsce w tabeli i ma już tyle samo punktów co Arsenal i Everton.

Piłkarze “Tygrysów” pierwsi objęli prowadzenie. W 8 minucie Livermore kapitalnym płaskim strzałem pokonał Hugo Llorisa i było 1:0 dla Hull. Podopieczni Steve’a Bruce’a utrzymali korzystny rezultat do przerwy, jednak w drugiej połowie nic już nie szło po myśli gospodarzy. Za niesportowe zachowanie Gaston Ramirez otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Około 10 minut po tym incydencie “Koguty” doprowadziły do remisu, autorem wyrównującego gola został Harry Kane. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, do akcji wkroczył Duńczyk Christian Eriksen i fantastycznym uderzeniem pokonał bramkarza Hull i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Spotkanie zakończyło się wygraną Tottenhamu 2:1.

Hull City – Tottenham Hotspur (1:2) – 23.11.2014 (17:00)
Gol 8′ J.Livermore (1:0)
Gol 61′ H.Kane (1:1)
Gol 90′ C.Eriksen (1:2)