BPL: Hat-trick Austina i niesamowity powrót QPR!

Jeden z beniaminków tego sezonu Barclays Premier League – Queens Park Rangers okazał się lepszy od ekipy West Bromwich Albion w meczu 17 kolejki Premier League 2014/15 wygrywając na własnym terenie 3:2 po niezwykle interesującym spotkaniu, a bohaterem “The Hoops” w tym meczu był Charlie Austin, który zdobył trzy bramki i zapewnił ekipie z Lo.

Piłkarze QPR wrócili z dalekiej podróży i zdołali zdobyć komplet punktów. Po pierwszych 20 minutach gry w Londynie było już 2:0 dla gości po trafieniach Joleona Lescotta i Silvestre Vareli i wydawało się, że “The Baggies” odniosą wyjazdowe zwycięstwo, jednak tak się nie stało. Podopieczni Harry’ego Redknappa wrócili do gry jeszcze w pierwszej połowie, za sprawą Charlie’ego Austina, który zdobył kontaktowego gola z rzutu karnego. W drugiej połowie Austin zdobył jeszcze dwie bramki i z rezultatu 0:2 doprowadził do wyniku 3:2 dla QPR i ostatecznie “The Hoops” mogą cieszyć się z cennych trzech punktów.

Queens Park Rangers – West Bromwich Albion (3:2) – 20.12.2014 (16:00)
Gol 10′ J.Lescott (0:1)
Gol 20′ S.Varela (0:2)
Gol 24′ C.Austin (1:2) (k.)
Gol 48′ C.Austin (2:2)
Gol 86′ C.Austin (3:2)