Dziewiąte zwycięstwo w sezonie odniósł rewelacyjny beniaminek Angers w spotkaniu 20. kolejki Ligue1 z  Caen 2:0. Po dwóch meczach bez wygranej, nowy wicelider wraca na zwycięski szlak. Bramki dla gospodarzy zdobywali Capelle w 42 minucie i Ketkeophomphone w 75. Zwycięstwo jest otyle cenne, że Caen przed tym spotkaniem miało zaledwie jeden punkt mniej od Angers.

Angers SCO – SM Caen 2:0
1:0 Capelle 42′
2:0 Ketkeophomphone 75′

Zacięty pojedynek mieliśmy okazję oglądać w meczu Stade Rennais z FC Lorient. Ostatecznie po tym jak goście prowadzili już 0:2 po samobójczej bramce Diagne w 4 minucie i golu Warisa w 22′, mecz zakończył się remisem 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobywali Dembele w 35 i Boga w 41 minucie. Tym razem nie oglądaliśmy na boisku Kamila Grosickiego, który zmaga się z kontuzją.

Stade Rennais – FC Lorient 2:2
0:1 Diagne 4′ (sam.)